GALATASARAY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALATASARAY.NET

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Basketbool Kadrosu

YazarMesaj
Enes26
Admin
Enes26

Basketbool Kadrosu Empty
MesajKonu: Basketbool Kadrosu   Basketbool Kadrosu I_icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 6:17 pm

13 # Dejan Milojevic
Galatasaray taraftarının şimdiden sempatisini kazanan çok önemli bir oyuncu...
nam-ı diğer MVP...
Bir oyuncuyu bir söz ancak bu kadar güzel açıklar
Ben ona sadece MVP diyorum.
Yaşayacağımız başarılarda eminim ki çok büyük katkısı olacak.
5 # Marshall Strickland
Geçtiğimiz 2 sezonda Alpella formasıyla 54 maça çıkan Strickland, ilk sezonunda oynadığı 28 maçta 16.6 sayı 3.6 ribaund ve 4.1 asist ortalamalarıyla oynadı. İkinci sezonunda da başarılı perfomansını sürdüren genç oyuncu, oynadığı 26 maçta 16.5 sayı 3.2 ribaund ve 3.8 asist ortalamalarıyla sezonu tamamladı.

Belki de bu yıldızlar ile dolu takım içerisinde kendini en çok anlatmak ispat etmek isteyen isim,yetenekli olduğu tartışılmaz.
Belki bu kulüpten diğer arkadaşları gibi o da yıldız olup çıkacak
Herşey onun elinde gereken şans verilecektir eminim ama kaderini kendi yazacak bu yolda ona güvenim sonsuz bence Galatasaray kulübünden bir yıldız olarak ayrılacak.Bunun için potansiyeli var.İhtiyacı olan tek şey kendine güven,birazcık zaman ve bol bol çalışmak
7 # Tufan Ersöz
Doğum Tarihi : 02.10.1980
Boy : 1.96
Pozisyon : 2

TBL Kariyeri

05-06 Tekelspor
04-05 Darussafaka
03-04 Galatasaray
02-03 Besiktas
01-02 Besiktas
00-01 Antbirlik
99-00 Efes Pilsen
22 # Antonio Graves
Artık bir iki transfer dışında kadro tamamlandığı için böyle bir konu açtım
bu oyuncumuzu çok konuştuk başarılı bir transfer olduğunu çok kez söyledim.Fransa liginde 20.3 sayı ortalama tutturması önemli bir apolet onun için hazırlık maçlarında gösterdiği performansla da taraftarın sevgilisi olacağının sinyallerini verdi
Biz onu çok konuştuk artık kenara çekiliyoruz
Bundan sonra Antonio Graves parkenin üzerinde konuşacak
https://galatasaray2.yetkin-forum.com

Basketbool Kadrosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gs Kadrosu